O ARTYŚCIE

Tomasz Tokarz urodził się w Chełmży. Dzieciństwo i wczesną młodość spędził w Dźwierznie. Od najmłodszych lat jego pasją była muzyka. Jest zdolnym samoukiem, który choć nie nabierał szlifów w żadnej szkole muzycznej, świetnie radzi sobie w świecie dźwięków, a jego płynące prosto z serca piosenki z dnia na dzień podbijają coraz większe rzesze fanów. Artysta posiada naturalny talent do tworzenia własnych utworów, które niemal natychmiast wpadają w ucho odbiorcy i wyróżniają się melodyjnością oraz niebanalnymi tekstami, niosącymi za sobą często bardzo głęboki przekaz.

Tomek wyjechał na studia do Torunia i tak pokochał to miasto, że postanowił osiedlić się właśnie w tym miejscu. Ukończył kierunki menedżerskie oraz zarządzanie i marketing. Pracował m.in. w takich branżach jak: bankowość, ubezpieczenia, nieruchomości. Był także handlowcem, a w ostatnim czasie prowadził własną działalność gastronomiczną.

Muzyk prywatnie interesuje się sportem, głównie w charakterze kibica, choć swego czasu sam go uprawiał i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Nie jest mu obca również polityka. Ze wszystkim jednak wygrywa muzyka i to właśnie ona gra w jego duszy pierwsze skrzypce. Najpierw wsłuchiwał się w utwory innych artystów, aż w końcu postanowił postawić na czynną realizację swoich marzeń. Kilka lat temu kupił pierwszy instrument klawiszowy i w bardzo krótkim czasie nauczył się grać i tworzyć własne piosenki. Dziś z powodzeniem wykonuje na scenie autorskie numery. Tokarz sam pisze teksty oraz komponuje muzykę. Po tym jak opanował do perfekcji grę na keyboardzie, zrobił kolejny krok dalej i zakupił gitarę, na której gra także przychodzi mu z łatwością.

Producentem muzycznym Tomasza Tokarza jest Robert Krużyński vel Kruszewski, znany w branży jako Dj Velu. Tomek jest bardzo zadowolony z tej współpracy.
Gatunek muzyczny, który wykonuje Tomasz to szeroko rozumiana polska muzyka rozrywkowa. Muzyk lubi mieszać różne style. Jego twórczość nieco odbiega od tradycyjnego disco polo, lecz utożsamia się z tym nurtem, a jego piosenki można oglądać przede wszystkim w stacjach nadających muzykę taneczną.

Największą radość sprawia Tomkowi uznanie i szacunek fanów, którym jest wdzięczny za entuzjastyczny odbiór piosenek i lawinę pozytywnych komentarzy. – Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa oraz aprobatę i poklask dla moich piosenek. Mam stworzonych wiele premierowych utworów i co chwilę powstają nowe, które chowam do szuflady, więc co jakiś czas będę Was czymś zaskakiwał – zapewnia artysta.

Pin It on Pinterest

Share This