AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Tomasz Tokarz: “Młodość” jest piękna – szczególnie w takim wydaniu! (Premiera)

TOMASZ TOKARZ, to jeden z tych artystów, którzy mają już zbudowaną całkiem niezła bazę fanów. Wiernych słuchaczy, którzy przychodzą zobaczyć najnowszą propozycję muzyka.

Kocham Ciebie Całą – biesiadny utwór Tomasza Tokarza hitem każdego wesela

Wiele wskazuje na to, że muzyk z Torunia doczekał się własnego hitu na miarę niemal taką samą jak „Ona tańczy dla mnie” Weekendu. Teraz na polskich weselach ludzie szaleją przy numerze Tokarza „Kocham Ciebie Całą”.

 „Cudne Oczy Niebieskie” Tomasza Tokarza. Czy muzyk zakochuje się tylko w kobietach o kolorze oczu jak z piosenki?

Tomasz Tokarz zdobywa coraz większą popularność, a jego piosenki w krótkim czasie stają się przebojami. W rozmowie z portalem www.beautyfashionhealth.pl opowiedział o kulisach powstawania i kręcenia klipu do jednego ze swoich ulubionych utworów, który kradnie serca nie tylko niebieskookim blondynkom, ale również wielu facetom, którzy marzą o dziewczynach z oczami w kolorze oceanu.

Piosenka Tomasza Tokarza inspiruje!

Tomasz Tokarz piosenkę pt. „ Goń swe marzenia” wydał jako pierwszą spełniając swoje marzenie. Okazuje się, że utwór pomógł nie tylko jemu zdobyć popularność i cieszyć się, że jego muzyka przynosi innym radość.

Nasze niebo – utwór najczęściej wybierany na pierwszy taniec. Kto go wykonuje?

Tomasz Tokarz, znany z takich utworów jak „Goń swe marzenia”, czy „Młodość”, w lutym wypuścił utwór „Nasze Niebo”, który natychmiast stał się hitem wielu wesel. Okazuje się, że piosenka wokalisty jest jednym z najczęściej wybieranych utworów na pierwszy taniec weselny.

Zobaczcie jak wygląda “Młodość” Tomasza Tokarza!

Właśnie światło dzienne ujrzała najnowsza piosenka Tomka Tokarza pt. „Młodość”. Artysta, znany dotąd z takich utworów jak: “Cudne oczy niebieskie”, “Szukaj słońca”,  “Kocham Ciebie całą” ”„Życia smak”, przedstawił swoją muzyczną propozycję na lato.

Kolęda dla Pana Boga – Tomasz Tokarz wykonuje pierwszy polski Vangelis

Właśnie, dziś, czyli w wigilię Tomasz Tokarz zdecydował się na premierę wyjątkowego świątecznego utworu, czyli „Kolędy dla Pana Boga”. Takiej pieśni jeszcze nigdy wcześniej nie było w naszym kraju.

YouTube docenił artystę disco polo. Tomasz Tokarz odebrał prestiżową nagrodę!

Tomasz Tokarz właśnie dostał bardzo prestiżową nagrodę prosto z USA, przyznawaną osobom, które mają rekordowe oglądalności filmów w serwisie YouTube. Srebrny Przycisk Play za kanał muzyczny jest już w rękach artysty.

Tomasz Tokarz nagrał utwór na cześć papieża!

„Jan Paweł II Wielki” to specjalny utwór o polskim papieżu Janie Pawle II, który wykonuje znany ilubiany wokalista Tomasz Tokarz. Muzyk z Torunia, który powoli przyzwyczajać do niecodziennych, niebanalnych piosenek, tym razem nagrał piosenkę o jednym z najsłynniejszych Polaków.

Tomasz Tokarz prywatnie: Jestem niepoprawnym optymistą

Jest muzykiem – samoukiem, który w końcu spełnia swoje marzenia. Ma już na koncie trzy teledyski do singli: „Goń swe marzenia”, „Kocham Ciebie całą” oraz jeszcze gorący klip do utworu „Cudne oczy niebieskie”. Zarówno w życiu, jak i tworząc muzykę kieruje się sercem. Mimo że nie raz zawiódł się na ludziach, ma dla wszystkich wiele serdeczności.

Tomasz Tokarz w końcu zakochany!

Już za parę dni wielka premiera najnowszej piosenki Tomasza Tokarza pt. „Cudne Oczy Niebieskie”. Piosenka ma szansę stać się mega hitem.

Tomasz Tokarz: Gwiazdor disco polo poczuł świąteczny klimat!

„Poczuj moc i blask tych świąt” – tak brzmi tytuł najnowszej świątecznej piosenki od Tomasza Tokarza. Czyżby utalentowantowany muzyk z Torunia zaproponował swoim fanom nowe polskie „Last Christmas”?

Czy hit weselny Tomasza Tokarza „Nasze Niebo” podbije dyskotekowe parkiety?

Znany i lubiany wokalista Tomasz Tokarz przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę, dotyczącą jednego z jego najbardziej znanych utworów pt. „Nasze Niebo”. O co chodzi?

Tomasz Tokarz pokazał jak smakuje życie!

Właśnie światło dzienne ujrzała najnowsza piosenka Tomka Tokarza pt. „Życia smak”. Artysta znany dotąd z takich utworów jak: “Cudne oczy niebieskie”, “Szukaj słońca”, czy “Kocham Ciebie całą” zaprezentował swoją muzyczną propozycję na lato.

Tomek Tokarz i jego nowe siostry Radwańskie!

Tomasz Tokarz idzie jak burza. Całkiem niedawno zaistniał na scenie muzyki disco polo, a już ma na swoim koncie cztery teledyski do piosenek: „Goń swe marzenia”, „Kocham Ciebie całą”, „Cudne oczy niebieskie” i jeszcze gorący utwór „Szukaj Słońca”, który niedawno miał swoją premierę.

Nowa twarz disco polo! Był handlowcem, sprzedawał nieruchomości, dzisiaj śpiewa Kim jest Tomek Tokarz?

Jest muzykiem – samoukiem, który w końcu spełnia swoje marzenia. Ma już na koncie debiutancki singiel, zatytułowany „Goń swe marzenia”, a niedawno ukazały się dwa teledyski, promujące jego twórczość. Wcześniej pracując w handlu i nieruchomościach był tylko pasjonatem muzyki disco polo, teraz ma szansę stać się wielką gwiazdą tego gatunku.

Tomasz Tokarz – Młodość | Premiera teledysku

Tomasz Tokarz jest samoukiem muzycznym, wszystkie jego utwory są autorskie. Tomek sam komponuje muzykę oraz pisze teksty. Na swoim koncie ma kilka ciekawych propozycji m.in. „Cudne oczy niebieskie”, czy „Kocham Ciebie całą”…

Radosnego i Wesołego Alleluja – muzyczny prezent od Tomasza Tokarza na Wielkanoc

Tomasz Tokarz znów nas zaskoczył i wydał specjalną Pieśń na Wielkanoc. Na święta Bożego Narodzenia ukazała się pastorałka pt. „Kolęda dla Pana Boga”, więc artysta obiecał swoim fanom, że stworzy też coś wyjątkowego na Wielkanoc… I dotrzymał słowa. Poznajmy zatem kulisy powstania utworu „Radosnego i Wesołego Alleluja”.

Tomasz Tokarz: Warto gonić marzenia!

Artysta znany z takich piosenek jak „Młodość”, „Nasze niebo”, „Szukaj słońca”, czy „Goń swe marzenia” stroni od skandali i nie pcha się na ścianki. Lubi modną Warszawę, w której zaklęte jest serce show-biznesu, jednak nie wyobraża sobie w niej mieszkać. W swoich piosenkach pokazuje odbiorcom, że warto gonić marzenia.

Tomasz Tokarz oddał hołd Matce Boskiej!

Tomasz Tokarz, który fanom disco polo dał się poznać w utworach „Młodość”, „Nasze niebo” czy „Szukaj słońca” tym razem przygotował przepełniony wiarą i duchowością utwór, pt. „Cudowny Obraz”, który powstał na cześć Matki Boskiej Częstochowskiej.

Tomasz Tokarz znów sprawił swoim fanom niespodziankę. Jaką?

Nie ma wątpliwości, że muzyka, to największa pasja Tomasza Tokarza. Muzyk znany z takich przebojów jak: Młodość”, „Kocham ciebie całą”, czy „Cudne oczy niebieskie” dba o to, by swoich fanów zaskakiwać nie tylko kolejnymi piosenkami. Tym razem artysta zaprasza do oglądania swojej witryny internetowej. Dzięki zawartej na niej treści można go bliżej poznać.

Tomasz Tokarz: Wokalista disco polo znów w klimatach kościelnych!

W sieci właśnie pojawił się nowy utwór Tomasza Tokarza – „Pieśń dla Maryi”, który, jak mówi artysta powstał z okazji objawień fatimskich. Gwiazdor disco polo nie ukrywa, że jest bardzo uduchowionym człowiekiem. Nie ma wątpliwości, że jego piosenki powstają z głębokiej potrzeby serca.

Pin It on Pinterest

Share This